0
0 مورد در سبد خدمات
0
0 مورد در سبد خدمات
0
0 مورد در سبد خدمات
0
0 مورد در سبد خدمات

بهترین ابزارهای طراحی سایت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]بهترین ابزارهای طراحی سایت را میشناسید؟ دنیای طراحی سایت و برنامه نویسی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است و ابزارهای طراحی سایت و توسعه وب هم به همان میزان در حال گسترش است. برای اینکه بتوانید در زمینه طراحی سایت به روز باشید و مشتریان بیشتری جذب کنید، باید با این تغییرات دنیای وب همراه باشید.

در این مقاله سعی شده برخی از کاربردی ترین و بهترین ابزارهای طراحی سایت معرفی شود ، نرم افزارهای بسیاری در این زمینه وجود دارد که اینجا به 5 مورد از آنها پرداخته شده است.

با وجود این ابزارها میتوانید مهارت های طراحی وب و سرعت انجام کار خود را تا حد چشمگیری افزایش دهید.

 

بهترین ابزارهای طراحی سایت در سال 2018 :

 

نرم افزار Adobe XD

بهترین ابزارهای طراحی سایت

جدیدترین نرم افزار طراحی شرکت Adobe ، نرم افزار Adobe XD هست. قدرت نرم افزار Adobe XD با نرم افزار فتوشاپ قابل مقایسه است.این نرم افزار برای طراحی mockup( طراحی ماکت با نرم افزار) و prototyping قابل استفاده است.

نرم افزار Adobe XD اول برای سیستم عامل مک و بعد برای ویندوز ارائه شد.ظرف کمتر از یک سال به نرم افزاری قدرتمند برای طراحانی که تلفیقی از نرم افزار فتوشاپ و Illustrator را نیاز داشتند ، بدل شد.

این نرم افزار همچنان در حال پیشرفت و گسترش است.

 

 

نرم افزار Sketch App

نرم افزار Sketch بزرگترین رقیب شرکت adobe در زمینه طراحی است. تا سالها افراد برای طراحی وب و ماکت سازی دیجیتال از نرم افزار فتوشاپ استفاده میکردند چون قدرتمند و بهترین راه حل بود.
نرم افزار Sketch بسیار ارزان تر از نرم افزارهای شرکت adobe است
نرم افزار Sketch دارای یک جامعه open source است که طراحان پلاگین هایی که خوشان برای این نرم افزار طراحی کرده اند را به اشتراک میگذارند.
با وجود این پلاگینهای متن باز، استفاده و توسعه ی نرم افزار Sketch بسیار ساده شده است، طراحان میتوانند از طراحی آیکون گرفته تا طراحی نرم افزارهای موبایل را به کمک نرم افزار Sketch انجام دهند.

نرم افزار Webflow

بهترین ابزارهای طراحی سایت

 

با استفاده از نرم افزار Webflow میتوانید روی طراحی، کد و پروژه نهایی کنترل داشته باشید.
این نرم افزار ویژگی هایی بسیار فراتر از یک ویرایشگر ساده به شما ارائه میدهد و یک ابزار جامع و کامل برای طراحی دیجیتال محسوب میشود

نرم افزار Plant Version Control

 

سالهاست که برنامه نویس ها از ورژن کنترل Git برای توسعه وب استفاده میکنند و فایلهای خود را به سادگی ذخیره و به اشتراک میگذارند، نرم افزار Plant هم ورژن کنترل قابل قبولی برای طراحان است. اگر طراح وب هستید میتوانید فایلهای خودتان را از طریق این نرم افزار مدیریت کنید.

 

نرم افزار FontBase

بهترین ابزارهای طراحی سایت

اگر طراح وب هستید حتما با فونتها و انتخاب فونت مناسب برای سایت سر و کار دارید. این ابزار برای مدیریت فونتها طراحی شده و کاملا رایگان است.
میتوانید با فونتهای موجود در این ابزار کار کنید و یا حتی مستقیما فونتها را از کتابخانه google دریافت و استفاده کنید.
بدون شک نرم افزار FontBase، بهترین ابزار مدیریت فونتهاست.

 

لیست بهترین ابزارهای طراحی سایت بسیار طولانی ست، در این مقاله سعی ما بر این بود چند نمونه از این ابزارها را به شما معرفی کنیم.

 

ما در آژانس خلاقیت مایکروسرویس با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های طراحی سایت، وب سایت مورد نظر شما را طراحی و پشتیبانی میکنیم.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

    0