0
0 مورد در سبد خدمات
0
0 مورد در سبد خدمات
0
0 مورد در سبد خدمات
0
0 مورد در سبد خدمات

7 دلیل استفاده از وردپرس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در این مقاله 7 دلیل استفاده از وردپرس را جمع بندی کرده ایم،اگر صاحب وب سایت شرکتی، سازمانی، تجاری،صنعتی،آموزشی،فروشگاهی و … هستید، وب سایت شما میتواند بهترین ویترین برای معرفی شما و کسب و کارتان باشد.
اگر دارای کسب و کار کوچک یا محلی هستید، بهتر است هرچه سریعتر با تهیه یک سایت حرفه ای و زیبا، محصول یا خدمات خود را به مشتریان بالقوه ی خود معرفی کنید.
چرا طراحی و راه اندازی سایت با وردپرس را به شما پیشنهاد میکنیم؟

7 دلیل استفاده از وردپرس که باید بدانید:

1. میتوانید در کنار وب سایت خود، وبلاگ هم داشته باشید

اگه در کنار وب سایت خود، وبلاگ ندارید یا وبلاگ را با سیستمی جدا از وب سایت اصلی راه اندازی کرده اید، وردپرس این امکان را به شما میدهد که در کنار فروشگاه اینترنتی یا هر نوع وب سایتی، با تولید محتوا و ارائه آن از طریق وبلاگ، بازدیدکننده ها و به دنبال آن فروش بیشتری را تجربه کنید.
اکثرا محتوای معرفی محصوات یا خدمات ثابت است اما با وجود وبلاگ، علاوه بر حفظ ارتباط با بازدید کننده ها، میتوانید وب سایت خود را همیشه به روز نگه دارید که این مورد از مهمترین ملاک های موتورهای جستجو از جمله google، برای نمایش وب سایت شما در نتایج جستجوی کاربران است.

2. ورد پرس خودش را به روز و ایمن نگه میدارد.

با وردپرس میتونید مطمئن باشید که سیستم مدیریت محتوای وردپرس همیشه به روز است و به صورت خودکار آخرین آپدیت های ارائه شده برای این سیستم، بر روی آن اعمال میشود که در این حالت خیالتان از بابت رفع باگ ها و مشکلات امنیتی احتمالی راحت است.در صورتی که سایر سیستم های مدیریت محتوا معمولا نیاز دارند به صورت دستی آپدیت شوند و این نگهداری سایت از موارد امنیتی را دشوار میکند.

3.وردپرس متن باز است

متن باز به این معنی ست که توسعه دهنده های سراسر دنیا میتوانند برای این سیستم مدیریت محتوا، پلاگین و تم هایی طراحی کرده و در توسعه ی آن شریک باشند و کاربران بدون هیچ پرداخت هزینه ای میتوانند از این امکانت استفاده کنند و وب سایت وردپرسی خود را پیشرفته تر کنند.

4.وردپرس نکات سئو را عایت میکند

برای اینکه وب سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجویی مثل google و yahoo نمایش داده شود، سئو بسیار مهم است. متخصص در زمینه سئو زمان بر و پیچیده است اما وردپرس ابزارهایی را در اختیار شما قرار میدهد که به با استفاده از آنها محتوای سایت شما بهینه سازی خواهد شد.

5. وردپرس جدید و تازه کار نیست

بیش از 10 سال از عرضه ی وردپرس گذشته است و محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا در سراسر دنیا نشان میدهد که راه اندازی سایت با وردپرس انتخاب مطمئن و درستی است. از یک وب سایت ساده تا وب سایت های حرفه ای با وردپرس قابل راه اندازی و گسترش است. با متن باز بودن این سیستم، وردپرس طی این سالها پیشرفت چشمگیری داشته است.

6.کد نویسی برای وردپرس مطابق با استاندادهای هر برنامه نویسی است

میتوانید یک برنامه نویس استخدام کنید تا وب سایتی راه اندازی کند که در صورت نیاز به تغییر، جز همان برنامه نویس کسی از آن سر در نیاورد یا در مقابل میتوانید از سیستم وردپرس استفاده کنید تا در آینده برای تغییر، گسترش ، طراحی مجدد، رفع مشکلات احتمالی، بتوانید وب سایت خود را به برنامه نویس های زیادی که با استاندارد کدنویسی وردپرس آشنا هستند، بسپارید.

7.وردپرس، انتخاب کمپانی های بزرگ

شرکت های بزرگی و مشهوری در دنیا، وردپرس را برای راه اندازی سایت خود انتخاب کرده اند، همین مورد قدرت و امکانات بی نظیر ودپرس را ثابت میکند و به شما میگوید که چه کسب و کارتان کوچک است، چه سازمانی یا تجاری، همین حالا به فکر سفارش یک وب سایت حرفه ای و ایده آل بیفتید!

 

 

ما در مایکروسرویس، با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیای وب و با طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی آن، رویکردی تازه به کسب و کار شما میبخشیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

    0